Naujausi darbo pasiūlymai

Norėdami pasiekti savo profilį ne per paraiškos teikimo procedūrą, interneto svetainėje turėsite pasirinkti darbo vietą ir spustelėti    „Apply now“ (kandidatuoti dabar).  Kai  paspausite „Apply now“ , būsite nukreipti į pareigų puslapį, kur viršutinėje meniu juostoje galėsite pasirinkti  „View Profile“  (peržiūrėti profilį), prisijungti  ir atidaryti iškleidžiamąjį meniu  „Jobs Applied“  (kandidatuojama į darbo vietas). 

Kai prisijungsite, galėsite peržiūrėti pareigas, dėl kurių  pateikėte paraišką, peržiūrėti savo paraišką (‑as) ir jos (‑ų)  būseną.  

Prisijungę prie savo profilio būsite perkelti į kandidato profilio ekraną, kuriame galėsite pasirinkti  „My Documents“ (mano dokumentai).

Čia galite įkelti iš įrenginio, „Dropbox“ arba „Google“ saugyklos.  Atkreipkite dėmesį, kad vienu metu faile gali būti tik vienas gyvenimo aprašymas.

Talentų paieškos skyrius peržiūrės Jūsų gyvenimo aprašymą ir susidomėjimą, atsižvelgdamas į pareigų reikalavimus.  Jeigu bus susidomėta Jūsų kandidatūra, bendrovės „Novo Nordisk“ talentų paieškos atstovas su Jumis susisieks dėl tolesnių veiksmų. 

Primename, kad visuomet galite peržiūrėti savo paraiškos būseną nueidami į  „View Profile“ (peržiūrėti  profilį)ir pasirinkdami  „Jobs Applied“ (kandidatuojama į darbo vietas).  

Prisijungę prie sistemos visada galite peržiūrėti paraiškos būseną ir pasirinkti „View Profile„“ (peržiūrėti profilį) ir „Jobs Applied“. (kandidatuojama į darbo vietas).