Jūsų vardas *

Įveskite savo vardą

Jūsų el. pašto adresas *

El. pašto adresas turi būti galiojantis Tai turi būti galiojantis el. pašto adresas

Jūsų pranešimas *

Įrašykite pranešimą

*

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Galima naudoti failus šiais plėtiniais: .xls, .xlsx, .doc, .pptx, .pdf, .msg, eml, .jpeg, .png {{crossValidationError['priedas'].crossValidationErrorMessage}}
Pavyzdžiui, galite pridėti atvaizdus, ataskaitas ar kitus failus, kurie gali padėti suprasti ir tvarkyti Jūsų skundą. Pridėję priedą, lukterėkite ilgėliau, kol pranešimas bus išsiųstas.

Atsakomybės atsisakymas dėl privatumo * *

Privalote sutikti su atsakomybės atsisakymo dėl privatumo sąlygomis
reCAPTCHA verification required

Jūsų pranešta informacija apie gedimą arba šalutinį poveikį padės mums užtikrinti mūsų produktų saugumą. Jeigu Jums sugedo Novo Nordisk produktas, arba pasireiškė šalutinis poveikis, mes skatiname Jus apie tai informuoti ir Novo Nordisk el. paštu: safety-lithuania@novonordisk.com.

arba telefonu: +370 5 2122849 (Po signalo palikite žinutę autoatsakiklyje ir mes su Jumis susisieksime.)

Jeigu Jūs ar asmuo, kurio vardu norite pranešti informaciją, šiuo metu kenčia nuo sunkaus nepageidaujamo šalutinio reiškinio, prieš pranešdami apie tai, susisiekite su savo gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu.

Asmens duomenų tvarkymas

Norėdami pasiekti savo profilį ne per paraiškos teikimo procedūrą, interneto svetainėje turėsite pasirinkti darbo vietą ir spustelėti „Apply now“ (kandidatuoti dabar).  Kai  paspausite „Apply now“ , būsite nukreipti į pareigų puslapį, kur viršutinėje meniu juostoje galėsite pasirinkti „View Profile“ (peržiūrėti profilį), prisijungti  ir atidaryti iškleidžiamąjį meniu „Jobs Applied“ (kandidatuojama į darbo vietas). 

Kai prisijungsite, galėsite peržiūrėti pareigas, dėl kurių  pateikėte paraišką, peržiūrėti savo paraišką (‑as) ir jos (‑ų)  būseną.  

Prisijungę prie savo profilio būsite perkelti į kandidato profilio ekraną, kuriame galėsite pasirinkti  „My Documents“. (mano dokumentai).

Čia galite įkelti iš įrenginio, „Dropbox“ arba „Google“ saugyklos.  Atkreipkite dėmesį, kad vienu metu faile gali būti tik vienas gyvenimo aprašymas.

Talentų paieškos skyrius peržiūrės Jūsų gyvenimo aprašymą ir susidomėjimą, atsižvelgdamas į pareigų reikalavimus.  Jeigu bus susidomėta Jūsų kandidatūra, bendrovės „Novo Nordisk“ talentų paieškos atstovas su Jumis susisieks dėl tolesnių veiksmų. 

Primename, kad visuomet galite peržiūrėti savo paraiškos būseną nueidami į  „View Profile“ (peržiūrėti  profilį) ir pasirinkdami  „Jobs Applied“ (kandidatuojama į darbo vietas). 

Prisijungę prie sistemos visada galite peržiūrėti paraiškos būseną ir pasirinkti  „View Profile“  (peržiūrėti profilį) ir  „Jobs Applied“ (kandidatuojama į darbo vietas).