Aplinkosaugos iššūkiai niekada nebuvo svarbesni ar skubesni nei šiandien.

Vartojimo, industrializacijos ir urbanizacijos augimas kelia grėsmę ne tik aplinkos, kurioje gyvename, tvarumui, bet ir žmonių sveikatai visame pasaulyje. 

Kiekvienais metais mes naudojame milijardus litrų vandens ir didelius energijos bei išteklių kiekius vaistams gaminti. Mūsų išmetamų CO2  dujų kiekis toliau auga, ypač transporto srityje.

Mes paskirstome šimtus milijonų flakonų ir švirkštiklių žmonėms, kuriems jų reikia, o gyvybę gelbstinčių gydymo būdų poreikis auga. Mūsų gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tačiau juos panaudojus, dauguma jų atsiduria sąvartyne.

Todėl esame kovos su svarbiausiomis aplinkos problemomis – klimato kaita, vandens ir išteklių stygiumi, tarša ir plastiko atliekomis – priekinėse linijose.

Siekdami būti lyderiai ir pokyčių priešakyje, aplinkosaugos problemoms spręsti vadovaujamės drąsiu ir visą bendrovę aprėpiančiu metodu.

Priėmėme naują aplinkosaugos strategiją, kurios tikslas – nedaryti jokio poveikio aplinkai.

Mūsų strategija reikalauja iš mūsų rasti naujų būdų, kaip kurti gaminius, kuriuos galima perdirbti arba pakartotinai naudoti, pakeisti verslo formą, kad sumažėtų sąnaudos bei atliekų kiekis, ir bendradarbiauti su tiekėjais, kurie siekia tokio paties tikslo.

Mes jau žengiame pirmuosius žingsnius siekdami nulinio poveikio aplinkai. Tačiau visada ieškome naujų būdų, kaip padaryti daugiau. Manome, kad atsakymai bus rasti, kai pritaikysime savo verslą žiediniam principui, pagal kurį mūsų gaminiai ir medžiagos būtų naudojami ratu. 

Miestai turi galimybę laimėti kovą su klimato kaita ir 2 tipo diabetu. Abu dalykai susiję su panašiais žmogaus elgesio modeliais, kurie didina pasaulinį atšilimą ir susirgimų dažnį.

Šiandien bendradarbiaujame su partneriais 25 didžiausiuose pasaulio miestuose, siekdami gerinti ligų prevenciją per švietimą. 

Šios partnerystės yra mūsų programos-  Cities Changing Diabetes „Miestų kova su diabetu“ dalis. Nuo 2015 metų „Miestų kova su diabetu“ tapo socialiniu judėjimu, mobilizuojančiu kelias suinteresuotąsias šalis, kad padėtų spręsti augančias 2 tipo diabeto problemas ir kurti sveikesnę aplinką.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip geriname miesto sveikatą ir gerovę.