Gyvenimą keičiančios karjeros

Karjeros pradžia bendrovėje „Novo Nordisk“ – tai ne tik darbas. Tai yra galimybė pagerinti milijonų žmonių, sergančių sunkia lėtine liga, gyvenimą.

Nesvarbu, ar tiekiate insuliną pacientams visame pasaulyje, ar ieškote naujo proveržio viename iš mūsų moderniausių tyrimų centrų, darbas su mumis iš tiesų keičia gyvenimą.

Didžiuojamės būdami gyvybės mokslų kompanija, turinti misiją užtikrinti, kad lėtinėmis ligomis sergantys žmonės gyventų visavertį gyvenimą. Mumis kliaujasi milijonai.

Mus įkvėpia gyvenimas – visais savo pavidalais ir formomis, su savo privalumais ir trūkumais, galimybėmis ir iššūkiais. Pradedant mūsų kolegomis laboratorijoje, besistengiančiais pakeisti gyvenimus inovatyviais ir proveržiškais gydymo būdais ir baigiant kolegomis, kurie tvarumą laiko pagrindine mūsų procesų dalimi ir siekia prailginti mūsų planetos gyvavimą- ši gyvenimo gerinimo misija yra esmė kiekvieno mūsų veiksmo.

Pokyčiai yra nuolatiniai – gyvenimo būdo pokyčiai, technologijų pokyčiai, bendrojo pobūdžio pokyčiai. „Novo Nordisk“ nelaukia pokyčių. Ji pati juos skatina.

Esame dinamiška įmonė dar dinamiškesnėje pramonės šakoje ir žinome, kad tie dalykai, kurie mus atvedė į šiandienos pasiekimus, nebūtinai užtikrins mūsų sėkmę ateityje.

Todėl mes nuolat stengiamės tobulinti savo darbo metodus ir pacientų gyvenimą, kurdami novatoriškus sprendimus, atitinkančius žmonių gyvenimo būdo poreikius. Kad tai pasiektume, mes pasitelkiame atviro mąstymo ir eksperimentavimo dvasią, siekiančią geriausios kokybės, nesusikoncentruojant ties tobulumu.

Vertiname savo darbuotojus už unikalius įgūdžius, patirtį ir požiūrį, kuriuos jie atsineša į  kolektyvą. Mes nuolat dirbame, kad padėtume atskleisti geriausias visų mūsų darbuotojų savybes, siūlydami galimybes tobulėti ir sukurti mobilumo aplinką įmonėje. Siekiame suteikti tokią darbo vietą, kurioje būtų smagu būti ir atstovauti jai.

Mums labai svarbu, kad kiekvienas su mumis dirbantis asmuo jaustųsi turįs svorį tiek kaip darbuotojas, tiek kaip asmenybė. Mes visi turime galimybę veikti greitai, priimti sprendimus ir būti lankstūs. 

Pradėję karjerą mūsų įmonėje nuo pat pradžių pajusite skirtumą. Tai yra įkvėpimo jausmas, kylantis iš bendro tikėjimo skatinti teigiamus pokyčius žmonėms, šeimoms ir bendruomenėms visur, ir tai yra bendrų pastangų rezultatas. Pasikliaujame bendru savo daugiau nei 64,000 darbuotojų potencialu ir bendradarbiavimu.

Pirmiau pateiktame vaizdo įraše susipažinsite su Marie Darting, viena iš mūsų mokslininkių, ir  išgirsite daugiau apie jos kaip formulių mokslininkės darbą,  požiūrį į plėtros planus ir poveikį, kurį, jos manymu, darbas daro lėtine liga sergantiems žmonėms.

Mūsų įmonė buvo įsteigta 1923 metais, o šiandien esame pasaulinė sveikatos priežiūros kompanija, kurios būstinė įsikūrusi netoli Kopenhagos Danijoje.

Mūsų tikslas – skatinti pokyčius, kurie padėtų įveikti diabetą ir kitas sunkias lėtines ligas, pvz., nutukimą, retas kraujo ligas ir endokrininius sutrikimus. Mes tai darome novatoriškais mokslo pasiekimais, plėsdami  mūsų vaistų prieinamumą ir darbu užkertant kelią bei galiausiai išgydant diabetą.

Turime beveik 100 metų patirtį, vieną iš plačiausių diabeto produktų asortimentą sveikatos priežiūros pramonėje ir apdovanojimų pelniusią naujoviškų produktų seriją – mūsų sėkmė remiasi mūsų bendrovės vertybėmis – “Novo Nordisk Way” (“Novo Nordisk” keliu).

Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame.