Esame 1923 m. įkurta pasaulinė sveikatos priežiūros bendrovė, kurios būstinė yra netoli Kopenhagos, Danijoje.

Mūsų tikslas – skatinti pokyčius, kurie padėtų įveikti diabetą ir kitas sunkias lėtines ligas, pvz., nutukimą, retąsias kraujo ir endokrinines ligas.

Mes tai darome novatoriškais mokslo proveržiais, gerindami savo vaistų prieinamumą ir dirbdami, kad būtų užkirstas kelias mūsų gydomoms ligoms ir galiausiai jos išgydytos.

80-yje biurų visame pasaulyje dirba daugiau nei 64 000 žmonių, o savo gaminiais prekiaujame 170 šalių.

Didžiuojamės būdami gyvybės mokslų bendrove, kuri yra vienijama bendro tikslo – atrasti geresnių gydymo būdų žmonėms, sergantiems sunkia lėtine liga.

Mūsų pramonė yra dinamiška. Mūsų gydomų ligų ir jomis sergančių žmonių mokslinis išprusimas kasdien vis gilėja. Tai nuolatos primena, kad tie dalykai, kurie mus atvedė į šiandienos pasiekimus, nebūtinai užtikrins sėkmę ateityje.

Mes, kaip darbdavys, pripažįstame būtinybę imtis eksperimentų ir siekti įvairovės bei įtraukties, kad būtų lengviau priimami sprendimai, atsižvelgiant į skirtingą nuomonę.

Kartu mes keičiame gyvenimą.

Mes neleisime, kad mūsų įmonės sėkmę nulemtų stabilus sunkiomis lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, 2 tipo diabetu ir nutukimu, sergančių žmonių skaičiaus augimas.

Mes nesimėgaujame kančiomis ir sunkumais, kuriuos patiria lėtinėmis ligomis sergantys žmonės. Kai kuriose šalyse dėl finansinės naštos, teikiantiems medicininę priežiūrą arba ją gaunantiems žmonėms, kyla sunkių sveikatos komplikacijų pavojus.

Esame įsipareigoję padėti bendruomenėms įveikti diabetą, o mūsų strategija aiški – pagerinti 2 tipo diabeto bei nutukimo prevenciją ir suteikti įperkamą pagalbą pažeidžiamiems pacientams kiekvienoje šalyje.

Mūsų sėkmę lems mūsų siūlomi sprendimai ir žmonių bei bendruomenių, kuriems jie bus naudingi, sveikata bei gerovė.

Sužinokite daugiau apie mūsų diabeto įveikimo strategiją.

Mes esame pirmoji farmacijos bendrovė, naudojanti 100 % atsinaujinančių išteklių energiją visose mūsų pasaulinėse gamybos įmonėse. Mes didžiuojamės, bet ir esame motyvuoti pasiekti dar daugiau.  

Taikydami savo strategiją „Circular for Zero“ (žiedinė nulinės taršos sistema), pradedame siekti nulinio poveikio aplinkai visoje savo verslo veikloje.

Mes aktyviai bendradarbiausime su tiekėjais, kad sumažintume poveikį aplinkai visoje savo tiekimo grandinėje, sumažintume išmetamų CO2 kiekį visose savo operacijose ir transporte, bei išspręstume iššūkius susijusius su nebenaudojamų gaminių atliekomis.

Sekite mūsų kelią siekiant nulinio poveikio.

Marie Darting ir Pernille Thomasen iš „Novo Nordisk“, Danija

Glaudžiai bendradarbiaujame su žymiausiais universitetais ir biotechnologijų įmonėmis visame pasaulyje, siekdami bendradarbiauti ir paspartinti naujų vaistų atradimą.

Mes nuolat ieškome naujų partnerių, su kuriais dalijamės papildomais sugebėjimais ir abipusiais interesais, ar atvirai dalijamės naujoviškais peptidais ir baltymų analogais ar antikūnais ikiklinikiniams tyrimams.

Smalsiems ir aistringiems mokslininkams iš viso pasaulio siūlome lengvai ir nemokamai gauti tam tikrų aukštos kokybės ir gerai charakterizuotų junginių.

Insulino „Novo“ reklama 1930 m.

Mūsų istorija prasideda 1923 m., kai dvi mažos Danijos įmonės pradėjo gaminti revoliucinį naują vaistą, kurį ką tik atrado du Kanados mokslininkai.     

Kai 1989 m. jie nusprendė susivienyti, jie įkūrė bendrovę „Novo Nordisk“,  kuri nuo tada sparčiai plečiasi ir yra pirmaujanti diabeto priežiūros, nutukimo priežiūros, hemofilijos priežiūros ir   augimo hormonų terapijos srityse.

„Novo Nordisk Way" („Novo Nordisk“ Kelias) – pagrindinių principų rinkinys, kuriuo vadovaujamės priimdami kiekvieną savo sprendimą.  Jame aprašyta, kas esame, kaip dirbame ir ko norime pasiekti, bei aiškiai nurodyta kryptis mūsų įmonei ir darbuotojams. Galiausiai, tai yra pažadas, kurį mes duodame vienas kitam ir milijonams pacientų visame pasaulyje, kurie kliaujasi mūsų gaminiais, kad galėtų gyventi visavertį ir sveiką gyvenimą.

1923 m. mūsų įkūrėjai Danijoje pradėjo kovos su diabetu kelią. Šiandien esame tūkstančiai darbuotojų visame pasaulyje, kurie turi aistrą, įgūdžius ir ryžtą skatinti pokyčius, kurie padėtų įveikti diabetą ir kitas sunkias lėtines ligas.

  • Siekiame pirmauti visose terapinėse srityse, kuriose veikiame.
  • Mūsų pagrindinis indėlis yra atrasti ir sukurti naujoviškus biologinius vaistus, bei suteikti galimybę jais pasinaudoti pacientams visame pasaulyje.
  • Mūsų verslo plėtra ir konkurencingų finansinių rezultatų siekis, leidžia mums padėti pacientams geriau gyventi, užtikrinti patrauklią grąžą akcininkams ir prisidėti prie bendruomenių.
  • Mūsų verslo filosofija yra finansinių, socialinių ir aplinkos sąlygų subalansavimas – ją vadiname „Trimis pagrindais“.
  • Esame atviri ir sąžiningi, ambicingi bei atskaitingi ir gerbiame visus.
  • Mes suteikiame galimybę savo žmonėms realizuoti savo potencialą.
  • Mes niekada nedarome kompromisų dėl kokybės ir verslo etikos.

Kiekvieną dieną turime priimti sudėtingus sprendimus, visuomet turėdami omenyje, kas ilgainiui yra geriausia pacientams, mūsų darbuotojams ir akcininkams.

Tai mūsų kelias. Tai „Novo Nordisk“ kelias.

Sužinokite daugiau apie darbą „Novo Nordisk“.