Mūsų socialinės atsakomybės strategija pristato naujus ilgalaikius siekius trijose srityse, kurios yra svarbios siekiant pagerinti žmonių ir visuomenės sveikatą:

  • 2 tipo diabeto ir nutukimo prevencija.
  • Prieinamos priežiūros suteikimas pažeidžiamiems pacientams kiekvienoje šalyje.
  • Inovacijų kūrimas siekiant pagerinti gyvenimą. 

Šiandien vienas iš 11 pasaulio gyventojų serga diabetu – tai skaičius, kuris, jei nebus imtasi veiksmų, 2045-aisiais išaugs iki vieno iš devynių.

Diabetas yra didelė našta sveikatos sistemoms, todėl esame įsipareigoję dirbti su sveikatos priežiūros institucijomis ir kitais partneriais šalyse, kuriose vykdome veiklą, kad užkirstume kelią ligai ir ją gydytume.   

Nė vienas vaikas neturi mirti nuo 1 tipo diabeto 

Plečiame vaikams skirtą programą „Changing Diabetes®“ , kad iki 2030 m. ji padėtų 100 000 vaikų. Mūsų  programa jau padėjo  daugiau nei 25 000 1 tipo diabetu sergančių vaikų gauti medicininę priežiūrą ir gyvybes gelbstinčius vaistus vargingiausiose bendruomenėse.

Prieinamas žmogaus insulinas mažų ir vidutinių pajamų šalyse

Sumažiname žmogaus insulino kainą nuo 4 USD iki 3 USD 76-iose mažų ir vidutinių pajamų šalyse. Tai yra gyvybiškai svarbus mūsų įsipareigojimas dėl insulino prieinamumo, siekiant stiprinti mūsų pastangas padėti labiausiai pažeidžiamoms žmonių grupėms.

Tobulinama pažeidžiamų grupių priežiūra

Mes iki 2023 m. pratęsiame savo  programą „Partnerystė pokyčiams“ , vykdomą su tarptautiniu Raudonojo Kryžiaus komitetu ir Danijos Raudonuoju kryžiumi. Remiame programą paaukodami 15 milijonų DKK. Mūsų bendrų pastangų dėka programa humanitarinių krizių metu, padeda pažeidžiamiausioms pacientų grupėms.