Daugelio žmonių augimo hormoną natūraliai gamina hipofizės liauka smegenyse. Kaip sako pats pavadinimas, augimo hormonas yra atsakingas už mūsų augimą. Tačiau jis taip pat prisideda prie daugelio kitų svarbių organizmo funkcijų:

  • stiprių ir sveikų kaulų augimo,
  • organizmo medžiagų apykaitos reguliavimo, ypač lieso raumens ir riebalų pusiausvyros,
  • organų vystymosi ir aprūpinimo,
  • bendros geros savijautos ir energingumo.

Kas sukelia augimo sutrikimą?

Vaikas gali augti lėčiau nei jo bendraamžiai arba broliai ar seserys dėl daugelio priežasčių. Kai kurios jų yra visiškai nežalingos ir nekenkia vaiko sveikatai. Pavyzdžiui, vieni vaikai tiesiog auga kitokiu tempu, nei kiti, ir galiausiai su amžiumi pasiveja kitus.

Tačiau yra ir kitų, rimtesnių priežasčių, kodėl vaikas neauga taip, kaip turėtų. Šios priežastys gali būti įvairios: nuo prastos mitybos iki tam tikrų sveikatos sutrikimų, pvz., inkstų ar kepenų ligų. Gali būti, kad jų organizmas gamina nepakankamai augimo hormono, atsakingo už jų augimą.

Žmogaus augimo hormonas (ŽAH) arba augimo hormonų terapija (AHT) yra biosintetinė pakaitinė hormonų terapija. Jis yra lygiai toks pat kaip ir natūralus organizmo gaminamas augimo hormonas. Kadangi tai baltymas, jį reikia sušvirkšti, kad jis tinkamai veiktų.

AHT paprastai taikoma gydant vaikus, kurie neauga dėl esamos sveikatos būklės. Juo taip pat gali būti gydomi suaugusieji, turintys augimo hormono trūkumą.

Vaikams, kuriems kasdien reikia augimo hormono injekcijų, labai svarbūs priemonių patobulinimai ir pažanga. Šiandien galima rinktis švirkštiklius su daugybe naudingų funkcijų.

Daugiau nei prieš 30 metų pradėjome ieškoti naujovių augimo hormonų terapijos srityje, o po trijų dešimtmečių mūsų vykdomas augimo sutrikimų gydymas vis dar naudingas žmonėms visame pasaulyje.

Mūsų mokslininkai, norėdami savo pacientams pasiūlyti naujoviškų sprendimų, panaudojo mūsų ilgametę patirtį baltymų inžinerijos srityje, kad sukurtų ilgai veikiantį augimo hormoną, tinkamą vartoti tik kartą per savaitę.