Atradimai, tobulinimas ir tiekimas

Beveik 100 metų sunkiais lėtiniais susirgimais į sergančių žmonių medicininius poreikius atsiliepiame naujoviškais vaistais ir vartojimo sistemomis, pvz., mūsų insulino švirkštikliais. 

Šiandien mūsų gydymas duoda naudos milijonams žmonių, sergančių diabetu, nutukimu ir retomis kraujo bei endokrininėmis ligomis. 

Nuo savo laboratorijų iki gamyklos – ieškome ir kuriame naujoviškus biologinius vaistus ir tiekiame juos pacientams visame pasaulyje.

Mūsų dėmesys sutelktas į sunkias lėtines ligas, nuo kurių kenčia šimtai milijonų žmonių ir kurios yra viena iš skubiai spręstinų pasaulinių sveikatos problemų.

Derindami savo naujoves ir komercinius sugebėjimus, remiamės pacientų ir partnerių įžvalgomis, kad drąsios idėjos virstų į gyvybę gelbstinčius ir prevencinius vaistus.

Ilgalaikes investicijas į naujovišką gydymą ir technologijas, įskaitant gydomąsias kamieninių ląstelių terapijas, darome tam, kad nuolat tobulintume medicinos priemones ir skaitmeninius sveikatos sprendimus.

Safiatou Diallo iš Gvinėjos, serganti 1 tipo diabetu ir dalyvaujanti vaikams skirtoje programoje „Changing Diabetes®“.

Kai lėtine liga sergantis žmogus nėra tinkamai prižiūrimas arba iš viso negydomas, jam kyla pavojus išsivystyti gyvybei pavojingoms komplikacijoms. Diabeto atveju tai gali reikšti amputaciją ir regėjimo praradimą, o kai kuriais atvejais komplikacijos gali būti mirtinos.

Pažeidžiamos bendruomenės ir mažų pajamų šalys dažnai susiduria su sunkiausiais padariniais. Kaina ir medicininės paslaugos gali būti nepakeliama našta ligoniams, jų šeimoms ir net ištisoms bendruomenėms.

Mūsų ilgalaikis tikslas – suteikti galimybę įperkamai gydyti pažeidžiamus pacientus kiekvienoje šalyje, ypač vaikus, sergančius 1 tipo diabetu, kuriems be priežiūros ir vaistų kai kuriose pasaulio vietose kyla tiesiog mirtinas pavojus.

Taip pat investuojame į lėtinių ligų prevenciją. Mūsų tikslas – iki 2045 m. užkirsti kelią daugiau nei 100 milijonų žmonių susirgti 2 tipo diabetu. 

Sužinokite, kaip mes kovojame su diabetu.

Raghu Ramaswamy ir Riyanka Dixit iš „Novo Nordisk“, Indija.